Nasze strony i narzędzia są zabezpieczone

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas priorytetem i determinuje sposób, w jaki pracujemy

  • Nasze serwery pochodzą od największych certyfikowanych dostawców i posiadają zabezpieczenia przed awarią, włamaniem oraz mechanicznym uszkodzeniem.
  • Używamy serwerowego oprogramowania antywirusowego.
  • Nasze narzędzia IQ Source Data, IQ CRF oraz IQ e-Learning są zarejestrowane w GIODO.
  • Sami zarządzamy systemami informatycznymi, co pozwala nam szybko wykrywać i eliminować potencjalne luki w zabezpieczeniach
  • Do komunikacji z współpracującymi z nami placówkami medycznymi używamy połączenia tunelowego VPN
  • Współpracujemy z kancelariami prawnymi specjalizującymi się w obsłudze prawnej badań klinicznych i obserwacyjnych
  • Konsultujemy badania z organizacjami reprezentującymi pacjentów (Federacja Polskich Pacjentów) i pracowników / pracodawców ochrony zdrowia (Federacja Związków Pracodawców Ochrony Zdrowia)

Bezpieczeństwo wymiany danych

Certyfikat SSL szyfruje nazwy, adresy, hasła, konta i numery kart kredytowych w taki sposób, aby inni użytkownicy Internetu nie mogli ich odczytać.

Potwierdzenie przynależności

Zastosowanie certyfikatu jest metodą, która chroni przed niebezpieczeństwem ze strony oszustów. Nasze domeny zabezpieczamy, aby klienci i lekarze mieli pewność, że pracują na usługach oferowanych przez naszą firmę.

Spełnienie oczekiwań rynku

W czasach, w których informacja i prywatność danych osobowych jest niezwykle istotnym elementem działalności w Internecie - zabezpieczenie naszych stron Certyfikatem SSL jest nie tylko dobrą decyzją ale jest wymogiem postawionym przez naszych Klienta.

LCertyfikat SSL to narzędzie, które szyfruje dane przesyłane drogą elektroniczną (takie jak informacje przesyłane ze strony www do użytkownika i w drugą stronę, wiadomości e-mail itp.) pomiędzy serwerem,a użytkownikiem w celu uniemożliwienia przechwycenia poufnych danych.

Certyfikaty SSL gwarantują wiarygodność stron internetowych, które chronią, a użytkownicy, którzy łączą się ze stroną zabezpieczoną certyfikatem SSL, mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.
Nazwa SSL
GeoTrust logo

Certyfikaty z oznaczeniem DV (Domain Validation) szyfrują przepływ informacji w certyfikowanej domenie. Nasze usługi nie wymagające rejestracji są zawsze oznaczone tym certyfikatem.

Certyfikaty klasy OV (Organization Validation) szyfrują przepływ informacji w certyfikowanej domenie i mają wysoki poziom zabezpieczeń. Od certyfikatów DV różnią się tym, że oprócz domeny, weryfikują także dane organizacji wnioskującej. W informacjach o certyfikacie wyświetlają się dane firmy IQ Pharma S.A. Usługi związane z ochroną danych z badań klinicznych lub danych osobowych lub wrażliwych są zawsze oznaczone tym certyfikatem

NAZWA SSL

nazwaSSL to certyfikaty SSL jednego z największych operatorów w Polsce. Certyfikaty te oparte na sprawdzonych rozwiązaniach technologicznych, zapewniające ochronę stron internetowych przed kradzieżą danych.

GEOTRUST

GeoTrust to drugi największy na świecie dostawca certyfikatów SSL. Z jego usług korzysta ponad 100 tysięcy klientów w ponad 150 państwach na świecie. Dzięki współpracy z GeoTrustem możemy dostarczyć Państwu produkt spełniający najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wszystkie usługi związane z ochroną danych osobowych, danych wrażliwych lub danych z badań klinicznych są zawsze zabezpieczone tym certyfikatem.